Turkish English German French

G Shot (G Noktası büyütme) İstanbul

G Shot (G Noktası büyütme) İstanbul

G Shot (G Noktası büyütme) İstanbul, cinsel yaşamınızın kalitesinin ve hassasiyetinin artırılması işlemidir. G noktası, cinsel esnasında penis ile uyarılarak vajinal orgazmın meydana gelmesini sağlar. G noktası, cerrahi olmayan kollajen enjeksiyonu ile büyütülebilmektedir. Kollajen doku olarak hyalüronik asit veya kendi dokunuz olarak da yağ dokunuz kullanılabilmektedir.

G Noktası nerededir?

G Shot (G noktası), üretra girişinin yaklaşık 2-3 cm içerisinde, vajinanın ise ön duvarında yer alır. G noktası uyarılma ile şişer, yüzeyinde hafif çıkıntı oluşur.

G noktası nerede

G Noktasının görevi nedir?

Orgazm, hormonal bir durumdur. Doğum sonrasında veya menopoz duyarlılığın kaybolması östrojen hormonunun azalmasıyla ilgilidir. Her ikisinde de vajinal mukozada atrofiye ile birlikte vajinal kuruluk meydana gelir. Vajinal kuruluk sonucunda ise cinsel işlevde azalma ve G noktasında küçülme meydana gelir. G Noktasının (G Shot) uyarılması sayesinde vajinal salgıda ve uyarılmada artış oluşur. Adet düzenini etkilemez.

Bu yöntem ilk defa 1950 yılında Dr. Grafenberg tarafından yapıldığı için ismine G Noktası ve G Shot adı vermiştir.

Vajinal orgazm nedir?

Kadınlarda orgazm iki şekilde gerçekleşir, birisi klitoral orgazm diğeri ise vajinal orgazmdır. Vajinal orgazm, klitoral orgazma göre, vajina duvarında yer alan G noktasının uyarılmasıyla sonucu meydana gelir.

G Shot (G noktası büyütme) nasıl yapılır?

G Noktası büyütme için öncelikle G Noktasının bulunması gerekir. Üretra ağzında yaklaşık 2 cm içeride vajen ön duvarı belli bir süre uyarılınca hafif kabarıklık oluşur. Bu bölgeye lokal anestezi ile hyalüronik asit ya da hastanın kendi yağ hücreleri (otolog) enjekte edilir. Hyalüronik madde normalde vücutta doğal olarak da bulunmaktadır.

Yaklaşık 15 dakika süren işlem sonrası aynı gün hasta normal hayatına devam edebilir. İşlemden sonra ağrı veya kanama meydana gelmez.

G Shot (G noktası büyütme) etkisi ne kadar sürer?

G Shot işlemi sonrasında sonuç hızlı alınır, orgazmda artış meydana gelir ancak etkisi kişiye göre değişmekle birlikte 6 ay ile 1 yıl arasında sürmektedir.

G Shot (G noktası büyütme) fiyatları 2024

G Shot (G noktası büyütme) fiyatı kullanılan hyalüronik asitin markasına, kullanılan miktarına ve varsa birlikte kombine yapılacak diğer vajinal işlemlere göre değişiklik gösterebilir. G Shot (G noktası büyütme) fiyatı, En uygun fiyat öğrenmek için 0532 472 52 83 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

G Shot (G noktası büyütme) kimlere yapılır?

G Shot, cinsellikten daha fazla haz almak isteyen ya da orgazm problemi yaşayan kadınlara yapılır.

G Noktası büyütme işleminin yapılmaması gereken durumlar ise;

  • Hyaluronik asite karşı alerji
  • G noktasında bölgesinde enfeksiyonu bulunanlar
  • Doğum ya da diğer sebeplerden dolayı ileri derecede vajinal genişliği bulunanlar kadınlar
  • Vajinusmus sorunu yaşayanlar

G Shot (G noktası büyütme) işleminden sonra ne zaman cinsel ilişkiye girilebilir?

G Shot işleminden 6 – 12 saat sonrasında cinsel birliktelik yaşanabilir. G Shot uygulamasının etkisi birkaç gün içerisinde hissedilir ve genelde 6 ay ile 1 yıl süresince etkisi devam eder.

G Shot (G noktası büyütme)

G Shot (G noktası büyütme) tekrarlanabilir mi?

G noktası büyütme etkisini birkaç gün içerisinde gösterdikten sonra, yaklaşık 6 ay ile bir yıl içerisinde etkisi sürmektedir. Aynı etkinin devam etmesini isteyen kadınlar, kişiye göre 6 ay ya da yılda bir olacak şekilde G Shot işlemini tekrar yaptırabilir. İki yılda bir ihtiyaç duyan hastamızda vardır.